Üldised tingimused, mis kehtivad kõigi meie koolituste puhul

 1. Kõik allpool toodud reeglid kehtivad vaikimisi, st. kui ei ole konkreetses olukorras kuidagi teistmoodi kokku lepitud. Erandeid on võimalik ikka teha, kuid see peab olema selgelt ja kirjalikult kahepoolselt vormistatud.
 2. Kõik meie ITIL, Lean IT ja DevOps koolitused on täies mahus ametlikult atesteeritud. See tähendab, et atesteeritud on
  • kursuse sisu
  • õppematerjal
  • koolitaja
  • eksam
  • sertifikaat - meilt saate te ainult ametlikke rahvusvahelisi sertifikaate
  • koolitusklass - APMG assessor on käinud kohal, kõik üle vaadanud ja heaks kiitnud
 3. Meie koolitused lõppevad reeglina eksamiga, mis toimub klassis viimasel koolituse päeval. Kokkuleppel võib eksam toimuda ka hiljem. Eksam toimub kas üle veebi, milleks kuulajad peavad kaasa võtma oma sülearvuti või siis paberi peal. Eksami vorm kinnitatakse koolituse alguses. Eksami tulemused selguvad online eksami puhul kohe, paberil eksami puhul tavaliselt sama päeva õhtuks.
 4. Kõik meie koolitused annavad eksami eduka läbimise järel ametliku rahvusvahelise sertifikaadi. Eksami tulemust kinnitav digitaalne sertifikaat tehakse eksamikeskuse veebis allalaadimiseks kättesaadavaks mõne päeva jooksul.
 5. Kui eksam ebaõnnestub, siis kehtib meie eksami sooritamise garantii.
 6. Me ei praktiseeri kohaloleku tõendite väljaandmist, mis näitavad ainult kuulaja osalemist koolituses, aga ei kinnita tema poolt omandatud teadmisi.
 7. Reeglina tuleb koolitusele registreeruda vähemalt kaks nädalat enne koolituse algust. See aeg on vajalik vastavate koolitusmaterjalide ja eksami tellimiseks.
 8. Arved koolituste eest saadetakse välja peale registreerimise lõppemist, kui osalejate nimekiri on selgunud. Kui seejärel mingi force majeure tulemusel koolitus jääb siiski ära, siis tagastatakse klientidele kogu laekunud summa.
 9. Koolitus toimub reeglina, kui sellele on registreerunud vähemalt kolm kuulajat. Teatud koolitustel on grupitööde iseloomust tingituna toimumiseks nõutav suurem osalejate arv.
 10. Grupikoolitused.
  Eritellimusega on võimalik meilt tellida ITIL, Lean IT või DevOps koolitusi oma firmasse koha peale.
  Kuna korraga on ühest firmast terve grupp ning mitmed koolituskursuse kulud jäävad tegemata, nagu klassi rent, lõunasöögid ja kohvipausid, siis saab grupikoolituse tellija tuntava allahindluse.
  Koolitusruumile on meie nõueteks vaid projektor, pabertahvel ja internetiühendus. Kui eksamit ei toimu, siis ei ole isegi internet vajalik. Grupikoolituse tellimiseks palun võtke meiega ühendust: avo.raup (at) meriroos.ee
  Grupikoolitustena me pakume:
Pildiotsingu peoplecert accredited organization tulemus
Lean IT accreditedDASA Training Partner