ITIL MALC - Managing Across the Lifecycle

Koolituse tüüp klass ja lektor
Kestus 5 päeva
Keel töökeel inglise, materjalid inglise
Maksumus 2500 €
hinnad on ilma käibemaksuta

Kalender

ITIL MALC koolituste toimumise aeg lepitakse iga kord osalejatega eraldi kokku. Kui Te olete kogunud piisavalt palju punkte sellele koolitusele kvalifitseerumiseks, siis andke oma koolitussoovist kirja teel teada ( avo.raup (at) meriroos.ee) ning me võtame Teiega ühendust.
Järgmine MALC koolitus toimub vahemikus veebruar kuni aprill 2019.

Kursuse kirjeldus

"Managing Across the Lifecycle" on tänapäeval kõrgeima taseme ITIL koolitus, mille järel on vastava eksami sooritamisega võimalik saada sertifikaat ITIL EXPERT.

Koolituse ja eksami ülesandeks on saada ülevaade ja kinnitus, et kuulaja valdab kogu materjali, mis on esitatud ITILi viies raamatus. Rõhuasetus on IT kui äri korraldamine vastavate eesmärkide seadmise, protsesside ja funktsioonide käivitamise, juhtimise ja kontrollimisega.

MALC kursus on mõeldud IT juhtidele, kes oleksid võimelised nii terveid organisatsioone juhtima kui ka uusi üles ehitama. Samuti on kursus mõeldud neile, kes töötavad konsultantidena, aidates teistel oma juhtimis- ja ülesehitusülesannetega paremini hakkama saada.

Kursuse materjalid on koostanud Quint Wellington Redwood. Nii materjalid, kui ka kursus ise ja kursuse lektor on kõik ametlikult akrediteeritud.

Pildiotsingu peoplecert accredited organization tulemusKursuse materjalid põhinevad uusimal väljaandel, ITIL 2011.

Kursuse käigus kuulajad:

 • Omandavad teadmisi IT teenuste halduse käigus tekkivate äri- ja juhtimisprobleemide kohta
 • Saavad ülevaate ITSM metodoloogia planeerimisest ja juurutamisest
 • Omandavad teadmisi strateegilise muudatuste juhtimise ja riskihalduse osas, samuti organisatsiooniliste muudatuste läbiviimises
 • Valmistuvad testeksameid sooritades vastavaks sertifikaadieksamiks - ITIL® CERTIFICATE IN MANAGING ACROSS THE LIFECYCLE.

Eeltingimused

 • Kuulajal peab olema kogutud kokku vähemalt 17 punkti madalamate tasemete ITIL koolitustel, ükskõik, kas meie koolitustel või mujal. Vastavate koolituste sertifikaadid tuleb registreerimisel esitada. Punkte annavad koolitused järgmiselt:
  • ITIL Foundation - 2
  • ITIL Practitioner - 3
  • ITIL SOA, OSA, RCV, PPO - igaüks 4
  • ITIL SS, SD, ST, SO, CSI - igaüks 3
 • Vähemalt kaheaastane juhtimiskogemus IT vallas - see ei ole nõutav, kuid väga soovitatav

Eksam ja sertifikaat

Koolituse viimasel päeval sooritatakse rahvusvaheline sertifikaadieksam - ITIL® CERTIFICATE IN MANAGING ACROSS THE LIFECYCLE.  Selle eksami edukad sooritajad saavad lisaks ka sertifikaadi ITIL® EXPERT CERTIFICATE.

Eksam koosneb kümnest stsenaariumipõhisest küsimusest. Eksami läbimiseks ja sertifikaadi saamiseks tuleb koguda vähemalt 70% maksimaalsest punktisummast.

Alates jaanuarist 2018 on meil eksamikeskuseks PeopleCert ja eksam toimub paberil. Tulemused saab teada juba samal päeval mõne tunni jooksul peale eksamit.

Maksumus

Kursuse maksumus sisaldab koolitusmaterjale, koolitust ennast klassiruumis, eksamit, lõunasööke, kohvipause, kuid ei sisalda käibemaksu.

Kursuse maksumus on 2300 €.

Registreerimine 

ITIL MALC koolituste toimumise aeg lepitakse iga kord osalejatega eraldi kokku. Kui Te olete kogunud piisavalt palju punkte sellele koolitusele kvalifitseerumiseks, siis andke oma koolitussoovist kirja teel teada ( avo.raup (at) meriroos.ee) ning me võtame Teiega ühendust.


Eelmine ITIL MALC kursus - november 2016

28. novembril 2016. sooritasid  ITIL MALC kursuse läbinud viis head kolleegi edukalt eksami. See on suurepärane tulemus. Teel ITIL Expert sertifikaadini jõudsid lõppu:

 • Enely Prei - Kaitseministeerium
 • Kristjan Kuru - KEMIT
 • Lauri Pukk - Danske Bank
 • Mihkel Lauk - PWC
 • Paul Are - Telia

Elagu!