Miks just meie kursus?

1. eesti keel
omakeelne koolitus (v.a. MALC) tagab parima arusaamise materjalist ja kõigi kuulajate vaba ning viljaka osalemise ülesannete lahendamisel
2. garanteeritud tulemus
meie lektorite loetud kursuste eksamistatistika on läbi aastate suurepärane, kaugelt üle rahvusvahelise keskmise, vaata meie garantiid
3. kõik tasemed
kõigi tasemete koolitused ühest kohast ja pikaajaline kalender võimaldavad oma taseme tõstmist rahulikult ette planeerida

Üldised tingimused, mis kehtivad kõigi meie koolituste puhul

 1. Kõik allpool toodud reeglid kehtivad vaikimisi, st. kui ei ole konkreetses olukorras kuidagi teistmoodi kokku lepitud. Erandeid on võimalik ikka teha, kuid see peab olema selgelt ja kirjalikult kahepoolselt vormistatud.
 2. Kõik meie ITIL ja Lean IT koolitused on täies mahus ametlikult atesteeritud. See tähendab, et atesteeritud on
  1. kursuse sisu - meie kursused vastavad APMG poolt kinnitatud sisu- ja päevakordadele
  2. õppematerjal - me kasutame ainult Quint Wellington Redwood koostatud ametlikke ja kinnitatud õppematerjale
  3. koolitaja - APMG poolt atesteeritud
  4. eksam - eksamid toimuvad koha peal klassis üle veebi otse ametlikus APMG eksamikeskuses
  5. sertifikaat - meilt saate te ainult ametlikke rahvusvahelisi sertifikaate, allkirjastatud APMG poolt
  6. koolitusklass - APMG assessor on käinud kohal, kõik üle vaadanud ja heaks kiitnud
 3. Meie koolitused lõppevad reeglina eksamiga, mis toimub klassis viimasel koolituse päeval. Kuulajad peavad eksami tegemiseks kaasa võtma oma arvuti. Eksam tehakse üle veebi ja eksamikeskuseks on Suurbritannias asuv APMG. Eksami tulemuse saab teada kohe peale eksami lõppu.
 4. Kõik meie koolitused annavad eksami eduka läbimise järel ametliku rahvusvahelise sertifikaadi, mille allkirjastab ja annab välja eksamikeskus APMG. Eksami tulemust kinnitav digitaalne sertifikaat tehakse eksamikeskuse veebis allalaadimiseks kättesaadavaks mõne päeva jooksul. Paberkujul (koos vastava rinnamärgiga, kui see on ette nähtud) saadetakse sertifikaat välja posti teel mõne kuu jooksul.
 5. Kui eksam ebaõnnestub, siis kehtib meie eksami sooritamise garantii.
 6. Me ei praktiseeri kohaloleku tõendite väljaandmist, mis näitavad ainult kuulaja osalemist koolituses, aga ei kinnita tema poolt omandatud teadmisi.
 7. Reeglina tuleb koolitusele registreeruda vähemalt kaks nädalat enne koolituse algust. See aeg on vajalik vastavate koolitusmaterjalide ja eksami tellimiseks.
 8. Arved koolituste eest saadetakse välja peale registreerimise lõppemist, kui osalejate nimekiri on selgunud. Kui seejärel mingi force majeure tulemusel koolitus jääb siiski ära, siis tagastatakse klientidele kogu saadud summa.
 9. Koolitus toimub, kui sellele on registreerunud vähemalt kolm kuulajat.
 10. Grupikoolitused.
  Eritellimusega on võimalik meilt tellida ITIL või Lean IT koolitusi oma firmasse koha peale. Enamasti käib see muidugi Foundation taseme koolituste kohta, kuid arvesse tuleb kindlasti ka ITIL Awareness.
  Kuna korraga on ühest firmast terve grupp ning mitmed koolituskursuse kulud jäävad tegemata, nagu klassi rent, lõunasöögid ja kohvipausid, siis saab grupikoolituse tellija tuntava allahindluse.
  Eraldi on võimalik grupikoolituse puhul ka kokku leppida selles, kui soovitakse koolitust üldse ilma eksamita. Koolitusruumile on meie nõueteks vaid projektor, pabertahvel ja internetiühendus. Kui eksamit ei toimu, siis ei ole isegi internet vajalik. Grupikoolituse tellimiseks palun võtke meiega ühendust: avo.raup (at) gmail.com
ITIL accredited
Lean IT accredited

Lektorid

Meie lektorid on ametlikult atesteeritud ITIL lektorid. See tähendab järgmiste tingimuste täitmist:

 • lektor peab omama ITIL Expert sertifikaati
 • lektor peab olema ise edukalt sooritanud eksami aines, mida õpetab
 • lektor peab olema lektorina kirjas ametlikult atesteeritud ITIL koolituskeskuses. Meie puhul on selleks Quint Wellington Redwood.
 • lektor peab olema atesteeritud ametliku eksamikeskuse poolt. Meie puhul on selleks APMG. Atesteerimist korratakse iga 3 aasta järel.

 Peamiseks koolitajaks on Avo Raup, kel selja taga üle 100 mitmesuguse ITIL ja Lean IT koolituse. Avo on ITILi kõrgema taseme sertifikaadi omanik juba ITIL V2 aegadest, mil selle taseme nimi oli ITIL Service Manager. Avo annab momendil kõiki kavas olevaid koolitusi peale ITIL MALC. Avo koolitab inimesi eesti ja vene keeles.

 Teiseks koolitajaks on meie hea partner Arjan van der Poel. Tema osaks on ITIL MALC. Arjan on tõeline ITIL veteran, lausa globaalses mõttes. Ta sai kõrgema ITIL taseme sertifikaadi juba V1 aegadel, mil ITIL alles hakkas populaarsust koguma. Sel ajal koostas Arjan näiteks kesktaseme ITIL koolituste eksamiküsimusi. Arjani koolitused on inglise keeles.

 

 

 

Meie kliente:

        Elektrilevi                                

        

Meie partnerid:

       Logo GamingWorks

ITpreneurs

IT Koolitus logo